Krby, grily a udírny

Krby, grily a udírny

Právě vyuzenou nebo ugrilovanou pochoutku je možné si dopřát příležitostně na trzích, jarmarcích, poutích apod. Ovšem, proč čekat, než bude nějaká takováto… celý článek »
Zimní zahrady - jak postavit zimní zahradu

Zimní zahrady - jak postavit…

Zimní zahrady – topení a ventilace v zimní zahradě. Zimní zahrady - vlastní zimní zahrada. Zimní zahrady – jak má zimní zahrada vypadat. Zimní zahrada – výběr… celý článek »
Gerbery - pěstování

Gerbery - pěstování

I vy si můžete velmi oblíbenou květinu k řezu - Gerberu jamesonii vypěstovat sami doma a těšit se z krásných barevných květů s výrazným žlutým středem.… celý článek »
Celozrnná rýže, obilí, amarant, pohanka

Celozrnná rýže, obilí, amarant,…

Celozrnné obilí. Obilí a škroby a lidé trpící celiakií. Amarant a hlavní obsahové látky. Pohanka a hlavní obsahové látky pohanky. Příprava pohanky. Ječmen.… celý článek »
Pěstování bylinek

Pěstování bylinek

Pěstování bylinek na terase a na balkoně. Bylinková zahrádka na balkoně. Umístění bylinkového květináče. Umístění bylinek podle světových stran. Bylinky… celý článek »
Zahrada v únoru

Zahrada v únoru

Pravidelně oklepávejte sníh z větví keřů, jehličnanů a živých plotů, aby se pod tíhou sněhu nerozlomili. Substrát pro bromélie a orchideje udržujte mírně vlhký.… celý článek »
 Poslední aktuality